Tickets

The Gardener & The Tree na jedynym koncercie w Polsce

Z nowymi piosenkami, nowym składem zespołu i mnóstwem pozytywnych wibracji The Gardener & The Tree ponownie wyruszą w trasę po miastach Europy w 2024 roku. 19 lutego 2024r. zespół odwiedzi warszawski klub Hydrozagadka.

To wydarzenie, którego nie można przegapić: The Gardener & The Tree obdarzają swoją publiczność inspirującym poczuciem jedności, w taki sposób, że fani stają się częścią zespołu, tańcząc do niezwykłych utworów folk-popowych i oddając się słodkiej melancholii i autobiograficznym balladom.


Niepowtarzalny głos Manuela Feldera porusza serce, rezonuje z ludźmi wszystkich pokoleń i zapewnia wrażenia na żywo. The Gardener and the Tree wracają z klasykami jak "Postcards", "Wild Horses" czy "Mama's Guitar", a także świeżo przygotowanymi utworami, pozostając wiernymi swojej folkowej naturze, ale wprowadzając nowe wpływy w inspirujący sposób, dodając nowe akcenty i iskry do istniejącego repertuaru. Z albumem "-SILVER LINING-" chłopcy są gotowi na kolejny rozdział, pełen nadziei, pasji i potrzeby przynoszenia na scenę niespotykanych melodii.

Data: 19.02.2024

Miejsce: Hydrozagadka, Warszawa

Bilety: dostępne na eventim.pl

NEWS