Tickets

Światowej sławy artysta Ed Sheeran ogłasza nową serię koncertów w Europie!

Światowej sławy artysta Ed Sheeran ogłosił kolejną serię koncertów w ramach trasy Mathematics, które odbędą się od maja do września 2025 roku. Trasa obejmie takie kraje jak Hiszpania, Francja, Włochy, Niemcy, Norwegia, Szwajcaria, Belgia, Polska, Szwecja i Dania.

Fani będą mogli zamawiać bilety od godziny 9:00 w środę, 10 lipca na stronie www.edsheeran.com.

Ed Sheeran to artysta, który definiuje epokę, sprzedając prawie 200 milionów płyt na całym świecie. Po podbiciu Ameryki Północnej swoją rekordową trasą Mathematics, Sheeran zabrał swoją blockbusterową trasę do Azji Południowo-Wschodniej, ZEA, Indii, a ostatnio ponownie do Europy, cały czas bijąc rekordy i tworząc historię.

Koncerty w Europie w 2025 roku:

30 maja, Hiszpania, Madryt, Cívitas Metropolitano

6 czerwca, Francja, Marsylia, Orange Vélodrome Stadium

14 czerwca, Włochy, Rzym, T.B.A

20 czerwca, Francja, Lille, Decathlon Arena - Stade Pierre Mauroy

29 czerwca, Niemcy, Stuttgart, MHPArena

05 lipca, Niemcy, Hamburg, Volksparkstadion

26 lipca, Norwegia, Oslo, Ullevaal Stadion

02 sierpnia, Szwajcaria, Zurych, Stadion Letzigrund

08 sierpnia, Belgia, Antwerpia, Middenvijver Park

16 sierpnia, Polska, Wrocław, Tarczyński Arena

23 sierpnia, Szwecja, Sztokholm, Strawberry Arena

29 sierpnia, Dania, Kopenhaga, Øresundsparken

30 sierpnia, Dania, Kopenhaga, Øresundsparken

05 września, Niemcy, Düsseldorf, Merkur Spiel-Arena

Bilety będą dostępne na www.edsheeran.com


BILETY Z NIEOFICJALNYCH SERWISÓW SPRZEDAŻY- PROSIMY O PRZECZYTANIE

Ed Sheeran i jego zespół ponownie stanowczo sprzeciwiają się korzystaniu z nieoficjalnych serwisów sprzedaży biletów z drugiej ręki, aby zapobiec wykorzystywaniu fanów podczas zakupu biletów na jego koncerty. Koncerty w ramach tej trasy będą korzystać ze specjalnie opracowanej technologii mobilnych biletów cyfrowych z zabezpieczeniami, aby zapewnić, że prawdziwi fani kupują autentyczne bilety, oraz aby zapobiec sprzedaży biletów po zawyżonych cenach przez nieoficjalne serwisy i sprzedawców. Fani, którzy nie będą mogli wziąć udziału w koncertach, będą mogli odsprzedać swoje bilety innym fanom po cenie zakupu plus opłata rezerwacyjna za pośrednictwem oficjalnej platformy odsprzedaży po cenie nominalnej tam, gdzie kupili bilety.

Organizatorzy apelują do wszystkich klientów, aby korzystali wyłącznie z oficjalnych stron sprzedaży biletów wymienionych na Edsheeran.com i przypominają, że Viagogo nie jest oficjalnym sprzedawcą biletów na tę trasę. Jak w przypadku poprzednich tras Ed Sheerana, organizatorzy będą monitorować transakcje sprzedaży we współpracy z Narodowym Zespołem ds. Cyberprzestępczości, aby identyfikować zakupy naruszające warunki sprzedaży biletów na koncerty Eda Sheerana. Wszystkie zakupy biletów naruszające te warunki będą podlegać możliwości anulowania. Aby uzyskać listę często zadawanych pytań, prosimy odwiedzić Edsheeran.com

NEWS