Tickets

Elektroniczny duet twocolors pojawi się w Warszawie w ramach trasy „Heavy Metal Love Tour”

Duet elektroniczny twocolors, znany z energetycznych dźwięków electro house, wystąpi w Warszawie w ramach swojej wyczekiwanej trasy „Heavy Metal Love Tour”. Od momentu debiutu zdobyli serca na całym świecie swoim unikalnym brzmieniem, zgromadzili ponad 4 miliardy odtworzeń i zdobyli ponad 40 złotych oraz platynowych nagród na całym świecie.

Od założenia projektu muzycznego w młodzieńczym pokoju w 2015 roku, Emil Reinke (gitara) i Pierre-Angelo Papaccio (klawisze) nieustannie przesuwają granice muzyki, łącząc alternatywne i mainstreamowe wpływy, by stworzyć porywające połączenie energetycznego electro i melodyjnego popu. Ich przełomowym hitem był „Lovefool” – świeża interpretacja klasyka z 1996 roku autorstwa zespołu The Cardigans, który zdominował niemieckie listy przebojów latem 2020 roku, sygnalizując ich międzynarodowy przełom.

Utwory takie jak "Cynical", "Heavy Metal Love" i najnowszy "Stereo", każdy z nich przekraczający 100 milionów odsłuchań, kontynuują dominację w radiu. Ich niezwykła wszechstronność jest także widoczna w wysoko ocenianych remiksach dla artystów takich jak Imagine Dragons, Black Eyed Peas & Shakira oraz Lost Frequencies.

Jak mówią twocolors, ich muzyka oddaje dualizm życia – światło i ciemność, radość i smutek – tworząc wciągające doświadczenie, które niezmiennie skłania publiczność do tańca.

NEWS