Tickets

Ed Sheeran zawita z trasą matematyczną '+ - = ÷ x' do Azji i Europy w 2024 roku!

Po wyprzedaniu biletów na koncerty w Warszawie z zeszłego roku, Ed Sheeran wraca do Polski! Teraz planuje wystąpić w Gdańsku. Podczas tego niezwykłego występu będziemy mieli możliwość posłuchania najświeższych utworów z albumów '-ʼ (Subtract) oraz Autumn Variations, które zdobywają uznanie słuchaczy na całym świecie!

Ed Sheeran wyrusza w trasę koncertową będącą kontynuacją jego nieprzerwanych sukcesów koncertowych w Europie z zeszłego roku. Artysta odwiedzi kolejne europejskie miasta i po raz pierwszy zagra koncerty w Azji. Gościem specjalnym będzie Calum ScoC. Ta zapowiedź następuje bezpośrednio po niezwykle udanej trasie koncertowej w Stanach Zjednoczonych, gdzie padły frekwencyjne rekordy. Na koncercie w MetLife w New Jersey odnotowano największą liczbę widzów na jednym występie w historii Stanów Zjednoczonych.

W ciągu ostatniego roku Sheeran wydał aż dwie płyty: '-ʼ (Subtract) oraz Autumn VariaVons, obie zdobyły pierwsze miejsce na listach przebojów na całym świecie. Oba albumy zostały wydane odpowiednio w maju i wrześniu i powstały we współpracy z Aaronem Dessnerem z zespołu The National.


Ed Sheeran +-=÷x Tour Data: 12.07.2024

Miejsce: Polsat Plus Arena Gdańsk

Bilety w sprzedaży tylko na eventim.pl.

Start sprzedaży: 26 października 2023, godz. 10:00.


Wszystkie oficjalne strony internetowe sprzedawców biletów zostaną podane w materiałach promocyjnych trasy oraz na stronie www.edsheeran.com.

Apelujemy o zakup biletów tylko i wyłącznie na tych autoryzowanych platformach, aby uniknąć potencjalnych problemów związanych z oszustwami.

Sprzedaż lóż prowadzona jest przez operatora Stadionu. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem hospitality@arenagdansk.com

NEWS