Tickets

Christian Löffler wraca do Warszawy!

FKP Scorpio Polska zaprasza na wyjątkowy koncert Christiana Loefflera. Ten wybitny niemiecki artysta, znany z unikalnego połączenia melancholii i elektroniki, wystąpi 9 maja 2024 roku w warszawskim Palladium.

Z dala od miejskiego zgiełku, na półwyspie Darss, Loeffler znajduje spokój i inspirację wśród dzikiej przyrody nad Bałtykiem. To właśnie tam powstały jego albumy „Mare” bazujące na nagraniach terenowych z atelier oraz „Graal (Prologue)” skomponowane w drodze, będące muzycznym dziennikiem jego podróży. Jego ostatnie dzieło, „Lys”, co w języku duńskim oznacza „światło”, oddaje esencję północnoniemieckiego klimatu, którym jest artysta codziennie otoczony.

Löffler nie tylko tworzy muzykę, ale również wizualną stronę swoich projektów, rysując monochromatyczne szkice i obrazy, które są dla niego inspiracją. W 2020 roku, na zaproszenie Deutsche Grammophon, jednej z wiodących wytwórni muzyki klasycznej, Loeffler nadał nowe życie kompozycjom Beethovena, Wagnera i Bacha na swoim albumie „Parallels”. Album ten otwiera przed nowym pokoleniem miłośników muzyki bogactwo dziedzictwa muzyki klasycznej oraz zachęca do odkrywania archiwów Deutsche Grammophon.

Koncert w Palladium to okazja, aby doświadczyć niepowtarzalnego klimatu jego twórczości i unikalnej symbiozy sztuki i natury.

Bilety są już dostępne w sprzedaży. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby zobaczyć Christiana Loefflera na żywo w Warszawie!

NEWS