showdetails

Gold PandaPlease accept marketing-cookies to watch this video.

Gold Panda, artysta muzyki elektronicznej z Essex, zadebiutował w 2009 roku, zdobywając uznanie krytyków za swój debiutancki album "Lucky Shiner". Jego druga płyta, "Half Of Where We Live", zyskała entuzjastyczne recenzje i przyniosła mu międzynarodową sławę, potwierdzoną intensywnymi trasami koncertowymi i festiwalowymi występami. Trzeci album "Good Luck And Do Your Best" czerpał inspirację z podróży do Japonii, a współpraca z fotografką Laurą Lewis zaowocowała unikalnym projektem wizualnym. Najnowsze wydawnictwo, "The Work", kontynuuje jego eksploracje w elektronice.

Oprócz solowej kariery, Gold Panda angażuje się w inne projekty, jak emocjonalny techno album "Selling" z Jasem Shawem z Simian Mobile Disco, oraz hip-hopowe eksperymenty jako DJ Jenifa. Współpraca z Anoushką Shankar, gdzie stworzył muzykę inspirowaną dorobkiem Ravi Shankara, świadczy o jego wszechstronności i nieustannym poszukiwaniu nowych muzycznych ścieżek.
 • — Warsaw | Hydrozagadka

  Doors:

  Tour Gold Panda

  Tickets

Related News

 • Recognized electronic music creator, Gold...

  Gold Panda, an electronic music artist from Essex, made his debut in 2009, gaining critical acclaim for his debut album "Lucky Shiner." His second...

  More Info