Please accept marketing-cookies to watch this video.

Australijski duet Two Another, czyli Eliot Porter i Angus Campbell, zapowiada swoją największą trasę koncertową do tej pory. Trasa SUBURBIA World Tour obejmie 36 występów w 13 krajach do końca roku 2024, z perspektywą dalszych ogłoszeń.

Nowa trasa promować będzie nadchodzący album „SUBURBIA”, który ukaże się w listopadzie. Album jest opowieścią o dorastaniu i zmagań postaci z ostatnich czterech lat szkoły średniej w przedmieściach, przedstawioną przez cztery wydane w tym roku EP-ki: FRESHMAN, SOPHOMORE, JUNIOR, SENIOR.
„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani rozpoczęciem naszej pierwszej światowej trasy," mówi Angus Campbell, "Wprowadzamy nowe show na żywo i będziemy prezentować wiele nowych utworów z albumu SUBURBIA, jak również sięgniemy głęboko do naszego katalogu.”

Duet, znany z eklektycznej mieszanki elektroniki, alternatywnego R&B, indie popu i soulu, zdobył globalne uznanie, przyciągając ponad 1,8 miliona słuchaczy miesięcznie i generując ponad 400 milionów odtworzeń na platformach streamingowych. Po sukcesach w Europie, Amerykach, Wielkiej Brytanii i rodzimej Australii, obecnie artystów można spotkać na scenach europejskich.

 • — Warszawa | Hydrozagadka

  wejście od:
  The given hours are approximate and subject to change.
  For more details, please follow @fkpscorpiopolska

  Tour Two Another

  kup bilety