Please accept marketing-cookies to watch this video.

Tones And I naprawdę nazywa się Toni Watson i jest młodą australijską piosenkarką, która utworem „Dance Monkey“ podbiła światowe listy przebojów. 23. marca 2020 w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej zagra swój pierwszy koncert w Polsce, w Klubie Studio w Krakowie.

Tones And I pochodzi z Półwyspu Mornington w Australii, a swoją przygodę z muzyką zaczęła od koncertów ulicznych w Byron Bay na początku 2018 roku. Jej koncerty miały coraz większą rzeszę fanów i po krótkim czasie wydała swój pierwszy singiel „Johnny Run Away“, który zdobył złoto.

Jej drugi singiel „Dance Monkey“ w krótkim czasie stał się nr 1 na świecie.

Tones And I mówi: „Dance Monkey is about how our appreciation of live performance diminished as we are being instantly entertained with a click of a button on social media.”

Podczas swojego koncertu w Krakowie Tones And I zaprezentuje również utwory ze swojego debiutanckiego albumu „The Kids Are Coming“.

Related News

  • TONES AND I // Koncert w Krakowie odwołany...

    Informujemy, że koncert Tones And I zaplanowany na 23 marca na skutek decyzji rządu nie odbędzie się. Bezpieczeństwo artystów, fanów i personelu...

    Więcej Info
  • TONES AND I // 23.03.2020 Klub Studio, Kraków

    TONES AND I 23. marca 2020, Klub Studio, Kraków Tones And I naprawdę nazywa się Toni Watson i jest młodą australijską piosenkarką, która utworem...

    Więcej Info