pokaższczegóły

Sasha VelourPlease accept marketing-cookies to watch this video.

Uznana przez krytyków drag queen, artystka wizualna, mówczyni, ilustratorka oraz świeżo upieczona autorka, Sasha Velour, wystąpi 19 listopada w Zabrzu, promując swoją debiutancką książkę "The Big Reveal: An Illustrated Manifesto of Drag".

Książka "The Big Reveal: An Illustrated Manifesto of Drag", określana jako "urzekająca", starannie łączy wspomnienia, historię i teorię, tworząc żywy portret artysty i sztuki. Przez całą książkę Velour objaśnia drag jako wyjątkową formę ekspresji o bogatej historii i duchu rewolucji, przypominając sobie własną podróż i odkrywając historię queerowego życia na całym świecie, dzięki któremu to wszystko stało się możliwe. Książka, napisana w całości przez Velour, podkreśla zarówno jej intelekt, jak i wyobraźnię, prezentując zdjęcia i jej własne oryginalne grafiki przeplatane wnikliwą teorią krytyczną, fascynującą historią LGBTQ+, osobistymi wspomnieniami oraz wciągającym humorem.

"The Big Reveal Live Show!" zaprezentuje zaangażowany wieczór dragu, opowieści i sztuki na żywo, zawierający ikoniczne nowe występy samej Velour oraz sesje podpisywania książek po spektaklu. �W tym roku spektakl odbył trasę po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, ciesząc się entuzjastycznymi wyprzedanymi salami.

Na temat nadchodzącej trasy po Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej Velour mówi: "Uwielbiam występować w UE i Wielkiej Brytanii, nie mogę się doczekać, aby zaprezentować ten spektakl. Mamy wiele nowych elementów, z których jestem dumna, i nie mogę się doczekać, aby pokazać publiczności w Europie jeszcze więcej mnie i mojego dragu!"

Related News

  • Sasha Veloure- zmiana daty wydarzenia

    Zmiana daty wydarzenia ! Jesteśmy świadomi, że wielu z Was nie może się doczekać tego wyjątkowego wydarzenia. Niestety z przyczyn...

    Więcej Info
  • Sasha Velour, zwyciężczyni programu "RuPaul's...

    Uznana przez krytyków drag queen, artystka wizualna, mówczyni, ilustratorka oraz świeżo upieczona autorka, Sasha Velour, wystąpi 19 listopada w...

    Więcej Info