Please accept marketing-cookies to watch this video.

Guano Apes, niemiecka grupa rockowa znalazła swoją oazę spokoju. Zamiast poddawać się mechanizmom rynku i co roku wydawać nowe płyty zespół, woli występować na żywo, kiedy tylko poczują potrzebę kontaktu z fanami. Wszyscy, którzy byli częścią pierwszej trasy po pandemii lub doświadczyli jednego z energetycznych koncertów na dużych festiwalach, doskonale o tym wiedzą. Od pierwszych taktów otwierającego utworu "You Can't Stop Me" przez wszystkie ich hity, aż po finałowy "Lords of the Boards", Guano Apes zarażają publiczność swoją dziką energią.
W erze cyfryzacji, Guano Apes bronią wartości analogowych, podkreślając siłę autentycznych doświadczeń i bezpośredniego kontaktu z muzyką. Jak sami mówią:

"Jesteśmy bliżsi małpom niż sztucznej inteligencji. W człowieku, tej 'starej małpie', drzemie pierwotna siła: pragnienie wolności. My od około trzech dekad wspieramy to dźwiękowo, razem z naszą publicznością. W środku zwrotu ku sztucznej inteligencji i cyfrowego oderwania, kontakt z przyrodą i zrozumienie naszych korzeni jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Chcemy, aby nasza muzyka była kompasem dla duszy, resetującym ją do pierwotnych ustawień i tym samym uwalniała wewnętrzną małpę.”

 • — Warszawa | Progresja

  wejście od:
  The given hours are approximate and subject to change.
  For more details, please follow @fkpscorpiopolska

  Tour Guano Apes

  Sold Out

Related News

 • Guano Apes wyruszy w trasę koncertową jesienią...

  Guano Apes wyruszy w trasę koncertową jesienią 2024! Guano Apes, niemiecka grupa rockowa znalazła swoją oazę spokoju. Zamiast poddawać się...

  Więcej Info