Please accept marketing-cookies to watch this video.

Elliphant, międzynarodowo uznana artystka z wieloma platynowymi płytami, znana jako wieczna buntowniczka, wystąpi 5 września w warszawskim klubie Niebo.

Urodzona w Szwecji Ellinor Olovsdotter zadebiutowała w 2012 roku utworem lo-fi „Tekkno Scene”, który pojawił się w grze FIFA 13, jeszcze przed przyjęciem pseudonimu Elliphant.W swojej karierze współpracowała z takimi artystami jak Diplo, Doja Cat, Skrillex, Major Lazer, David Guetta i Tove Lo; wydała trzy albumy studyjne; prowadziła trasy koncertowe po Europie, USA i Ameryce Południowej, występując na takich festiwalach jak Glastonbury, Reading, Coachella i Roskilde.
Zdobyła także nagrodę ARIA Award za piosenkę roku za współpracę z Peking Duk w utworze „Stranger”.Muzyka Elli jest również pożądana w ścieżkach dźwiękowych, pojawiając się dotąd w takich produkcjach jak „Spider-Man: Into The Spider-Verse”, „Grey’s Anatomy”, „Billions”, „Shrinking” oraz w kampaniach marek takich jak Apple, Volvo, Netflix i Huawei.
Teraz Elliphant nie zwalnia tempa, a jej muzyka jest bardziej zdecydowana, twarda i bezkompromisowa niż kiedykolwiek wcześniej, co pokazują jej najnowsze single „THERAPY”, "TRENCH" i "MOBS", wydane jesienią 2023 roku. Jej czwarty i krytycznie uznany album „TROLL”, wydany w styczniu 2024 roku, to surowy koktajl elektronicznego punku, grime’u i hip-hopu, który znajduje wspólny grunt między mrokiem, gwałtownym gniewem a czystą, nieskrępowaną zabawą. Głównym wpływem na ten album jest jej niedawne macierzyństwo, które przejawia się w intensywnej miłości do córki oraz instynktach ochrony i dbania o nią.

 • — Warszawa | Niebo

  wejście od:
  The given hours are approximate and subject to change.
  For more details, please follow @fkpscorpiopolska

  Tour Elliphant

  kup bilety