Please accept marketing-cookies to watch this video.

Zmiana miejsca koncertu! W związku z dużym zainteresowaniem, koncert zostaje przeniesiony do klubu Hydrozagadka. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

Multiinstrumentalista, gwiazda popu z ponad 150 milionami odtworzeń na YouTube oraz ponad 100 milionami streamów na Spotify, wystąpi w Warszawie!

Dorastając z matką w wojsku (dwie misje w Kosowie) i ojcem, który często pracował za granicą, Azahriah był przyzwyczajony do robienia rzeczy na własną rękę. Do tego stopnia, że w szkole podstawowej prawie nie miał przyjaciół. Mając dość ciągłego bycia samotnym, w wieku 12 lat założył swój kanał na YouTube o nazwie Paul Street, zyskując coraz większą popularność dzięki opowiadaniom o tajemnicach i zjawiskach paranormalnych. Było to dosłownie ratunkiem dla niego: kiedy porzucił liceum z powodu prześladowań ze strony jednego z nauczycieli, naprawdę potrzebował pozytywnych wibracji i zaczęcia wszystkiego od nowa w nowej szkole.

Po zdobyciu 500 000 obserwujących, stając się jednym z najbardziej znanych twórców treści w swoim kraju, Azahriah postanowił pójść dalej i spełnić swoje muzyczne marzenia o byciu singer-songwriterem. Ponieważ jego filmy nie miały nic wspólnego z muzyką, to z pewnością mogło być dla niego wyzwaniem – ale nie dla Azahriaha. Wiedział dokładnie, co robi. Już jako wyszkolony gitarzysta, uczył się tworzenia muzyki i inżynierii dźwięku oraz zaczął tworzyć swoje pierwsze dema.

Jego pierwszy solowy album, Camouflage (2021), został dobrze przyjęty przez krytyków. Zajęło mu mniej niż dwa lata, aby zdominować główną scenę jednego z największych festiwali muzycznych w Europie, Sziget Festival, gdzie zaprezentował swoją EP-ka „Silbak”. Piosenka „Four Moods” była zdecydowanie jednym z największych hitów 2022 roku (ponad 16 milionów odtworzeń na YouTube, prawie 7 milionów streamów i wciąż ich przybywa). Nawet sam klip stał się trendem na TikToku: wszyscy fani, od nastolatków po celebrytów w średnim wieku tworzyli własną wersję zabawnych scen.

Wypełnione mądrymi tekstami i chwytliwymi melodiami piosenki Azahriah nigdy nie zawodzą i serwują publiczności zaskakujące i zabawne inspiracje.

Related News

  • AZAHRIAH EU TOUR'23

    Multiinstrumentalista, gwiazda popu z ponad 150 milionami odtworzeń na YouTube oraz ponad 100 milionami streamów na Spotify, wystąpi w Warszawie!...

    Więcej Info